• Osiągnięcia sportowe

• Osiągnięcia sportowe 2013/2014

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Osiągnięcia sportowe.

Dziewczęta naszej szkoły podstawowej, wzięły udział w 7 Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży i w turnieju mini piłki ręcznej zajęły pierwsze miejsce.

Szkoła Podstawowa:

Dziewczęta w mini piłkę ręczną zajęły I miejsce w powiecie, I miejsce w eliminacjach międzypowiatowych i IV miejsce w finale międzypowiatowym. W czwórboju lekkoatletycznym zajęły I miejsce w gminie i II miejsce w powiecie.

Chłopcy zajęli II miejsce w gminie w pikę nożną.

Gimnazjum:

Dziewczęta zajęły II miejsce w gminie w aerobicu.

Chłopcy w pikę ręczną zajęli I miejsce w gminie, I miejsce w powiecie, I miejsce w eliminacjach międzypowiatowych, I miejsce w finale międzypowiatowym i IV miejsce w finale strefy wrocławskiej.

Nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce w gminie, a chłopcy 1 miejsce w gminie w piłkę ręczną.

W dniu 28 stycznia 2014 r, dziewczęta naszej szkoły zajęły II miejsce w gminie w piłkę siatkową.

09.01.2014r chłopcy ze szkoły podstawowej zajęli trzecie miejsce w gminnych zawodach w mini piłkę ręczną.

8 stycznia 2014r nasze dziewczęta ze szkoły podstawowej zajęły pierwsze miejsce w gminie w mini piłkę ręczną.

09.2013

We wrześniu, na stadionie olimpijskim we Wrocławiu odbyły się zawody lekkoatletyczne dla uczniów gimnazjum. Dziewczęta z naszej szkoły w każdej konkurencji stawały na podium, co w rezultacie dało im w ogólnej punktacji pierwsze miejsce w gminie.

Także we wrześniu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe 10x1000m dla szkół podstawowych. W tej konkurencji dziewczęta zajęły trzecie miejsce, a chłopcy zajęli drugie miejsce przegrywając ze zwycięzcami o kilka centymetrów.