• ANDRZEJKI

Z okazji andrzejek, samorząd szkolny postanowił zapewnić uczniom trochę rozrywki. 29 listopada 2021r, zamiast zabawy andrzejkowej, na przerwach odbywały się wróżby.

Akcja ta miała połączyć przyjemne z pożytecznym. Za wróżbę uczniowie płacili fantami, które trafiły do paczek dla dzieci na Ukrainie.

• Samorząd szkolny

• Wybory do samorządu szkolnego.

Wybory odbyły się 17 września 2021r. Udział w nich wzięli uczniowie klas IV-VIII. Kandydaci wcześniej przeprowadzili kampanie wyborczą i przygotowali plakaty, które miały zachęcić do zagłosowania właśnie na nich.

Agnieszka Billewicz

• Skład samorządu szkolnego w roku 2021/22:

Przewodnicząca:  Oliwia Florek

Zastępca : Wiktoria Florek

Członkowie: Monika Michalczuk, Dominik Kulik.

Pierwsze zadanie, jakiego podjęli się uczniowie będący w samorządzie szkolnym, to przygotowanie obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Pod opieką nauczycieli: Agnieszki Gądek, Jolanty Łoś oraz Małgorzaty Pleban i przy udziale wybranej grypy uczniów przygotowano program artystyczny w którym przypomniano sylwetkę patrona naszej szkoły, księdza Jana Twardowskiego, uczniowie wykonali scenkę o szkole na wesoło, złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły, a także śpiewali i grali na instrumentach.