• COMENIUS WALL

• Na parterze można odglądać relację z naszych mobilności. Towarzyszy im logo przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

Na parterze została utworzona gazetka, na której widnieją plakaty przedstawiające szkoły partnerskie. Poniżej możesz obejrzeć zdjęcia.

Nie tylko online możesz przeczytać informacje o projekcie. Na parterze obok schodów znajduje się nasza Comenius wall gdzie możesz znależć bieżące informacje na temat realizacji projektu.

Bedą tu umieszczane zdjęcia  z kolejnych spotkań oraz pamiątki od naszych szkół partnerskich.

Baw sie dobrze!

Obecnie na tablicy znajdują sie plakaty dotyczące krajów partnerskich.

Tak wygląda nasza tablica we wrześniu:)